SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
685 000 €
(6 850 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
100 m²
Оборище, София

slaapkameratypical
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Unique Estates има удоволствието да Ви представи изключителен тристаен апартамент за продажба, разположен на ул. Васил Априлов , в района на Докторск...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 34dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Оборище, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЮНИК ЕСТЕЙТС