SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
335 000 €
(2 659 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
126 m²
Камчатка, София

slaapkameratypical
vlak126 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Явлена Ви представя функционален и просторен тристаен апартамент в кв.Бояна, един от най-престижните и харесвани райони на София. Имотът се намира в н...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 37dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Камчатка, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС