SUPA24
232 787 €
(2 910 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
80 m²
Баба Илийца, София

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент: Функционално разпределение, състоящо се от просторна дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Баба Илийца, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ