SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
391 300 €
(2 302 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
170 m²
Родопски извор, София

slaapkameratypical
vlak170 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме за продажба просторен и светъл апартамент, разположен на тиха улица, в непосредствена близост до бул. Братя Бъкстон и бул. Тодор Каблешков ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 62dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Родопски извор, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АЛДЕС ИМОТИ