SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
190 000 €
(2 500 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
76 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Малинова долина. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Намира се в район, който предлага удобен достъ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 62dagen
Bijgewerkt: 62dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕКС НВД ООД