SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
205 000 €
(2 412 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
85 m²
Ралевица, София

slaapkameratypical
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме светъл и функционален тристаен апартамент с панорамна гледка към Витоша и София, разположен в нова ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Ралевица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЛУКСИММО