SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 900 €
(2 271 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
66 m²
София

slaapkameratypical
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Имотен Център предлага двустаен в нова тухлена сграда с предстоящо разрешение за ползване. Перфектна локация на метри от метростанция . Жилището е...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 86dagen
Bijgewerkt: 86dagen

Plaatsen

София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021