SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
289 000 €
(2 173 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
133 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak133 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Умен дом! Луксозно строителство! AKT 15 На 200 метра от Детска градина 190! Akт 16 - юли 2026г. Продава се 3-стаен апартамент в кв. Малинова долина. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 107dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ