SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 800 €
(2 306 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
130 m²
Димитър Петков, София

slaapkameratypical
vlak130 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Home2U представя на Вашето внимание, тристаен апартамент в жилищна сграда с премиум изпълнение и функционалност , създадена с мисъл за висок стандарт ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 127dagen
Bijgewerkt: 127dagen

Plaatsen

Димитър Петков, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ