SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
61 000 €
(803 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
76 m²
Разград

slaapkameratypical
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Продава се тристаен апартамент с площ 76 кв. м. в централната част на ж.к. 'Орел'! Жилището се състои от две спални, хол, кухня, баня, тоалетна и една...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Разград
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС