Lijst met aanbiedingen
15
15
15
111 900 €
(1 453 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
77 m²
Несебър, Равда
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
77 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
ID 34220528 Цена: 111 900 евро Населено място: Равда, България. Стаи: 3 Обща площ: 77 м2 Етаж: 4 от 6 Плащане за поддръжка: 10 евро/м2 (770 евро...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
9dagen
Bijgewerkt:
9dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Несебър, Равда
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.