SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
83 500 €
(1 815 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
46 m²
Несебър, Равда

slaapkameratypical
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious studio apartment, 46 sq.m., in top class complex Esteban, Nessebar We are pleased to offer you this luxury studio which is part of prestigiou...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Несебър, Равда
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KC Properties