SUPA24
Overig
Overig
Overig
260 000 €
(3 095 € / m²)
Verkoop
3
1
84 m²
Афродита, Несебър

slaapkamer3
vlak84 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tahle nemovitost osloví ty, kteří nehledají jen místo na přespání u moře, ale prostředí, kde se budou skutečně cítit dobře. Venera Palace patří mezi n...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Афродита, Несебър

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva