SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
86 000 €
(1 049 € / m²)
Verkoop
1
1
82 m²
Първа, Несебър

slaapkamer1
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1 BED apartment, 82 sq.m., in Sunny beach Plaza, 100 m to the sea Fully furnished apartment is offered for sale in the Sunny Beach Plaza complex, Sunn...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Първа, Несебър
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KC Properties