SUPA24
Overig
Overig
Overig
88 100 €
(1 694 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Афродита, Несебър

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Představte si místo, kde ráno začíná klidem, sluncem a výhledem do upravené zeleně městského parku. Otevřete dveře na terasu, cítíte svěží mořský vzdu...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 19dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Афродита, Несебър

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev