SUPA24
Overig
Overig
Overig
70 000 €
(1 373 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
4-та, Несебър

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Studio with Balcony | Royal Beach Barceló, Sunny Beach
We offer for sale a ready-to-move-in studio with a balcony, located on the third floor in the p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

4-та, Несебър
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova