SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Keuken; tegelvloer
Keuken; uitzicht
57 000 €
(1 676 € / m²)
Verkoop
1
1
34 m²
Афродита, Несебър

slaapkamer1
vlak34 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Útulný apartmán v komplexu Vip Vision nabízí příjemný a prakticky řešený prostor. Světlý obytný pokoj s kuchyňským koutem vytváří otevřený interiér, k...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 71dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

Афродита, Несебър

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva