SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
72 000 €
(923 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
78 m²
Васил Левски, Лясковец

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Имоти Търновград Ви предлага тристаен апартамент в гр. Лясковец. Имотът е разположен на втори жилищен етаж от пет етажна сграда. Апартаментът е с площ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Васил Левски, Лясковец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТИ ТЪРНОВГРАД