SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 900 €
(1 577 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
57 m²
Албатрос, Бургас

slaapkameratypical
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ID 34230262 Предлага се за продажба: Апартамент с 1 спалня в комплекс Клара Цена: 89900 Населено място: Сарафово, Бургас Стаи: 2 Обща площ: 57 кв. м Н...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Албатрос, Бургас
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ОАЗИС