SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
240 000 €
(1 067 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
225 m²
Хаджи Димитър, Бургас

slaapkameratypical
vlak225 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в къща находящ се в кв. Банево. Намира се ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Хаджи Димитър, Бургас
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК