SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
108 705 €
(1 510 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
72 m²
София, Бургас

slaapkameratypical
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Референтен номер: 16488. Продава се двустаен апартамент в ж.к. Братя Миладинови, район Трапезица, гр. Бургас, разположен в многофункционална смесе...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 76dagen
Bijgewerkt: 76dagen

Plaatsen

София, Бургас
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ