SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
51 432 €
(1 196 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
Цар Симеон Велики, Бяла

slaapkamer1
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Явлена предлага едностаен апартамент в гр. Бяла в комплекс Панорама на 700м от плажа. Апартаментът е разположен в сграда''Б'' на втoри етаж и се съст...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Цар Симеон Велики, Бяла
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА