SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
96 000 €
(701 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
137 m²
Ан. Премянов, Бяла

slaapkameratypical
vlak137 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Код на офертата: 1068 ГОЛДИМА Естейтс продава обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в затворен комплекс в гр. Бяла с площ от 137,41 кв.м...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Ан. Премянов, Бяла
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС