SUPA24
Overig
Overig
Overig
61 500 €
(1 398 € / m²)
Verkoop
1
1
44 m²
Димитър Янев, Бяла

slaapkamer1
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartmán se nachází v 1. podlaží pětipodlažní obytné budovy, přičemž pod ním je situované kryté parkování. Velkou výhodou je samostatný vstup přímo z ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Димитър Янев, Бяла

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva