SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
163 275 €
(1 317 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
124 m²
Ан. Премянов, Бяла

slaapkameratypical
vlak124 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Референтен номер: 16976. Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в модерен затворен компле...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 41dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Ан. Премянов, Бяла
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ