SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
124 500 €
(1 012 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
123 m²
Варненска, Балчик

slaapkameratypical
vlak123 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

462812 Продавам четиристаен апартамент в ж.к Балик в гр. Балчик. Намира се в близост до детска градина, детска площадка, супермаркет, аптека, спортна ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteApart toiletNa de reconstructieWeergaveGebouwtype

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Варненска, Балчик
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

МИРЕЛА - гр. ВАРНА