SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
108 100 €
(1 351 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
80 m²
Атанас Кожухаров

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

БЕЗ КОМИСИОН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. Загорка! НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ТОЗИ ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ИМОТ! ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ: - ПЛОЩ: 80.07 кв.м - РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Атанас Кожухаров
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

РОКА ИМОТИ