SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
217 299 €
(2 031 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
107 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak107 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25898 НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН! Представяме Ви тристаен апартамент със следното разпределение: хол с кухня и трапезария, ДВЕ спални, баня с тоалетна, тоа...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ