SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 999 €
(1 682 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
107 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak107 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25886 ПРЕД АКТ 16! ТОП ЛОКАЦИЯ! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме Ви да закупите просторен тристаен апартамент със следното функционално разпределение: Прос...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ