SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 000 €
(1 229 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
96 m²
бул. Христо Ботев

slaapkameratypical
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Продава апартамент, ново тухлено строителство, в завършен вид, пред акт 16 , в квартал Възрожденци, в района на Пасарелката, недалеч от Арда Газ. Жили...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

бул. Христо Ботев
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ТБС БГПРОПЪРТИС