SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
120 000 €
(1 304 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
92 m²
Дунав

slaapkameratypical
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме Ви светъл и функционален тристаен апартамент с площ от 92 кв.м, разположен в район с отлична инфраструктура и бърз достъп до всички удобств...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasAparte keukenNatuurlijk lichtWeergaveVloerGebouwtypeHaard

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Дунав
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ХАСКОВО