SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
181 072 €
(1 602 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
113 m²
Николай Коперник

slaapkameratypical
vlak113 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

📢 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ! 📢 ОФЕРТА: 20022 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' ви представя новострояща се сграда в сърцето на кв. Кючук Париж! ✔...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Николай Коперник
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛД ИМОТИ