SUPA24
116 499 €
(1 226 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
95 m²
Rodopska

slaapkameratypical
vlak95 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.24432 ИЗГОДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ, НИСКА СГРАДА, ПРЕД АКТ14! Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ И ТРА...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rodopska
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ