SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
126 600 €
(1 544 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
82 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🏡 TRIVIUM ESTATE предлага за продажба нов двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Христо Смирненски, гр. Пловдив в близост до новия LIDL. Жи...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ