SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
125 999 €
(1 595 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
79 m²
Цървено бърдо

slaapkameratypical
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Атрактивно предложение за просторен двустаен апартамент в модерен затворен комплекс, построен в местността Кошерина ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Цървено бърдо
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА