SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
139 000 €
(1 986 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🔥Ексклузивно! 🏡 Двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Христо Смирненски - град Пловдив. 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: ➤ антре ➤ дневна ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ