SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
176 455 €
(1 534 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
115 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak115 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

(ОФЕРТА-9241) За нас от АКРОНА ИМОТИ е изключително удоволствие да Ви предложим атрактивен 3-стаен апартамент** в нова, луксозна сграда в един от пред...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ