Lijst met aanbiedingen
14
14
14
87 000 €
(1 891 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
46 m²
Републиканска
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
46 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Код на офертата: 1130 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ 46 кв.м. в един от най-динамично развиващите се райони на Созопол. Съ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
6dagen
Bijgewerkt:
6dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Републиканска
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.