Lijst met aanbiedingen
12
12
12
172 000 €
(1 154 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
149 m²
бул. България
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
149 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
🏡 Оферта 91035 | Просторен тристаен градински апартамент в кв. Кършияка Предлагаме ви изключително просторен тристаен апартамент, разположен на кот...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Vloer
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
3dagen
Bijgewerkt:
3dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.