SUPA24
Overig
Overig
Overig
139 900 €
(2 152 € / m²)
Verkoop
1
1
65 m²

slaapkamer1
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
We offer you a well-maintained 2-room apartment in the popular Poseidon residential complex in Nessebar.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.