SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
62 000 €
(1 476 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
42 m²
zhk. Druzhba 1

slaapkameratypical
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме двустаен апартамент с отлична локация и функционален потенциал, разположен на втори етаж от шестетажна сграда перфектният баланс между у...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

zhk. Druzhba 1
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН