SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 000 €
(1 522 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
90 m²
ж.к. Тева

slaapkameratypical
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в гр. Перник, кв. Тева предпочитан район с добра инфраструктура, спокойна ср...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

ж.к. Тева
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ