SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
134 900 €
(2 108 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
64 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 68871 - Предлагаме Ви изцяло нов двустаен апартамент, напълно завършен до ключ и стилно обзаведен в нова луксозна сграда с Акт 16 в кв Остромил...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ