SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
145 000 €
(1 813 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
80 m²
Атанас Кожухаров

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ЕвроЗара Имоти има удоволствието да Ви представи ЕКСКЛУЗИВНО за продажба двустаен, напълно обзаведен и оборудван апартамент с паркомясто в район Загор...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Атанас Кожухаров
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕВРОЗАРА ИМОТИ