SUPA24
135 000 €
(1 298 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
104 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент в новожилищен комплекс с локация кв. Кършияка. Районът е предпочитан за живеене, с добре развита инфрастр...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ТИТАН ПРОПЪРТИС