SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
65 000 €
(1 275 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
Шинова ела

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме компактен двустаен апартамент, разположен в жилищна сграда в град Банско. Сградата се намира на 15 мину...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Шинова ела
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА