Lijst met aanbiedingen
12
12
12
84 900 €
(1 572 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
54 m²
3 чучура - юг
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
54 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
ЕКСКЛУЗИВНО от Явлена Вашият нов дом в кв. Три чучура Юг! Представяме Ви апартамент, разположен на 4-ти етаж в 7-етажна тухлена сграда с асансьор ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
32dagen
Bijgewerkt:
32dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
3 чучура - юг
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.