SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
141 779 €
(2 181 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
65 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25629 ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ ! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ СПАЛНИ ! РЕАЛНА КВАДРАТУРА ! ИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ ! Предлагаме Ви да закупите двустаен апартамент с три о...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ