SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
115 000 €
(1 667 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
69 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

САМО В 'АРИС БРОКЕР' Представяме Ви двустаен апартамент в жилищен комплекс 'Магнолия Форест' Апартаментът е с площ 69,44 кв.м, разположен на 2-...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АРИС БРОКЕР