SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
79 080 €
(1 387 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
57 m²
Републиканска

slaapkameratypical
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

СИТИ ИНВЕСТ предлага за продажба двустаен апартамент в новата фаза Secret Garden -1 на луксозния комплекс от затворен тип Грийн лайф резорт, който е с...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 37dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Републиканска
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СИТИ ИНВЕСТ